• MAAS - 200

  Çift taraflı, ayrılabilir alüminyum döküm tava. MAAS 34 cm Döküm Kare Tava ile ocak, ızgara,fırın yemeklerine kadar (tavuk,kırmızı et,balık,güveç,börek,kek v.b.) her çeşit yemeği ocak üzerinde güvenle pişirebilirsiniz. Mıknatıs yapısı güçlü ve silikon contası sayesinde akıtma yapmaz rahatça çevirebilir, yemeklerinizin iki tarafınında istediğiniz kadar pişmesini sağlayabilirsiniz.

 • MAAS - 201

  Çift taraflı, yuvarlak, ayrılabilir alüminyum döküm olması sayesinde ısının eşit oranda dağılmasını sağlar. MAAS 32 cm Döküm Yuvarlak Tava ile ocak, ızgara, fırın yemeklerine kadar (tavuk,kırmızı et, balık, güveç, börek, kek v.b.) her çeşit yemeği güvenle pişirebilirsiniz. Mıknatıs yapısı güçlü ve silikon contası sayesinde akıtma yapmaz çift taraflı olması sayesinde yemeklerinizin iki tarafınında eşit oranda pişirebilirsiniz.

 • MAAS - 211

  Ürünümüz yuvarlak, çift taraflı olduğundan Ocakta ve Fırın içinde güvenle kullanabilirsiniz Yuvarlak tasarımı sayesinde ısıyı eşit olarak dağıtır. Silikon sapları sayesinde rahatça tutabilirsiniz.

 • MAAS - 302

  Sağlıklı ve kaliteli 4 kat yapışmaz granit görünümlü PTFE kaplama iç ve dış yüzey, enerji tasarrufu sağlayan 4 mm orjinal alüminyum gövde. Zarif, ergonomik, soft touch renkli kulplar.

 • MAAS - 103

  304 kalite Cr.18-Ni.10 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Özel alaşımı sayesinde içinde ve dışında bakteri oluşturmaz. Isı tutab tabanı yakıttan ve zamandan tasarruf sağlar. Estetik ve temiz görünümü ile her türlü servis masasında güvenle kullanılabilir. Çay servisiniz süresince çayınızı demleme ve su ısısı devam edecektir.

Hakkımızda

1991 yılında İstanbul'da kurulan ev tekstili, mobilya ve züccaciye alanında faaliyete başlayan firmamız, kısa zamanda çağdaş ve yenilikçi tasarımıyla içinde bulunduğu sektörün en önde gelen firmalarından biri olmuştur. 1995 yılında MAAS ÇELİK SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. ismini alan firmamız yapmış olduğu yatırımlarla büyüme yönünde büyük bir atılım gerçekleştirmiş ve dünyaya açılmaya ihracat yapmaya başlamıştır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde hem iç hem dış pazarda estetik ve kaliteden ödün vermeden bir çok firmaya hizmet vermeye Ülkemizi dış pazarda en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz.. Ürünlerimizde kaliteyi, estetiği ve uygun fiyatı ön planda tutarak geniş ve sürekli yenilenen ürün yelpazemizle Türkiye ve dünyada her eve girmeyi planlıyoruz. Çelik,granit ve döküm tabanlı olmak üzere yüksek kaliteli tencere, tencere setleri, çaydanlık takımları, döküm tavalar, granit tava ve tencereler v.b. ürün gruplarımızla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet sağlamaktayız. 2015 yılı sonlarına doğru firmamıza ait farklı tasarımlarımızla alüminyum döküm ve granit grubu ürünlerimizle sektöre yeni bir soluk getirdik.Takip Edin